Ziyaretlerimiz

Sanat Etkinlikleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Selma Yağcı’ya ziyaretimiz

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Eğitim ve Kalkınma Vakfı Yönetimi, Sanat Etkinlikleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Selma Yağcı’ya hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

MTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hacı İbrahim Bilir, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Akbaş, Hüseyin Kış, Murat Yüksekbaş ve Sadık Çağatay Güneş’in katıldığı ziyarette Uluslararası Müzik Festivali hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Sanat Etkinlikleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanlığı’na yeniden seçilen Yağcı’ya başarılar dileyen MTSO Eğitim ve Kalkınma Vakfı Yönetim Kurulu, festivalin maddi açıdan sürekliliği hakkında önerilerde de bulundu. Bu sene on altıncısı düzenlenecek Uluslararası Müzik Festivali’nin Mersin’in adının duyurulması adına büyük bir şans olduğuna değinilen görüşmede, festivalin yerel düzeyde verilen desteğin yanı sıra ulusal düzeyde de sponsorların dikkatini çekecek alt yapıya sahip olduğu belirtildi. Özellikle şehir dışında yaşayan Mersinli iş insanlarının yardımıyla festivalin tanınırlılığının arttırılabileceği önerisi de getirilen görüşmede, bu yılki festival programı hakkında detaylı bilgi aktarılması adına MTSO Meclis Toplantısı’na Festival Başkanının davet edilebileceği de vurgulandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir